163 достапни возила со можност за отплата на 48 рати

Одберете возило
Аплицирајте
Потпишете договор

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

⮘ Добредојдовте во OneGroup ⮚

Групацијата ОНЕ се состои од финансиските институции ОНЕ Лизинг, ОНЕ Финанце и компанијата за продажба на половни возила ОНЕ Ауто.

Друштво за трговија ОНЕ АУТО ДООЕЛ Скопје е основано во 2021-ва година. ОНЕ АУТО е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на посветеност, експертиза, иновации и ефикасност. Компанијата располага со широк спектар на брендови набавени преку платформи од Франција, Италија, Белгија и Германија. Сите возила на продажба се сервисирани, регистрирани и со гаранција за километража.

Citroen C3 2018 1.2 PureTech 82 hp

ОНЕ АУТО ( Скопје )
10,500€
Рата од:
287 €

Opel Astra 1.6 CDTI 81 kw/ 110 HP 2016

ОНЕ АУТО ( Скопје )
10,700€
11,400€
Рата од:
292 €

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2007

ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,950€
Рата од:
162 €
5,900€
Рата од:
161 €

MAZDA 5 2010 2.0 CITD 81 KW / 110 KS

ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,600€
Рата од:
153 €

‼️ FIAT 500 1.2 8 V 51 KW 69 KS ‼️

ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,300€
Рата од:
145 €

JEEP COMPASS 4x4 2.0 crd 103KW 140KS 2007

ОНЕ АУТО ( Скопје )
6,900€
Рата од:
188 €

‼️ AUDI A6 2011/12 3.0 TDI 150 KW ‼️

ОНЕ АУТО ( Скопје )
18,800€
Рата од:
482 €
8,100€
Рата од:
221 €

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1

Одберете возило од нашата целосна понуда

Пребарувајте низ нашите понуди за да го најдете возилото што е соодветно за Вас.
Чекор 2

Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг

Контактирајте не и ние ќе Ви помогнеме во процесот на аплицирање
Чекор 3

Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Уживајте во возењето!